Egy szál rózsa

Kedves Ballagók!

Szeretném megköszönni mindazoknak, akik meghallgatták a kérésünket és
egy szál fehér rózsával ballagtak.
Nagyon sokan voltatok! Köszönöm nektek. :-)

Természetesen azokra sem neheztelünk, akik végül másképp döntöttek; de
nem is tudjátok elképzelni, mekkora örömöt okoztatok...
Nem pusztán a rózsáról van szó (bár az érvek nyilván megvannak mellette), hanem
az elfogadásról, együttműködésről, bizalomról, tiszteletről és végső soron a szeretetről.

Megható volt látni, hogy milyen sokan döntöttetek így.
Köszönöm, köszönjük nektek!

Bärnkopf Péter ig.

2025.04.30. 18:00 · barpeter
MaYoR - 2002-2026 © GPL 4863