Március 15.

Az idei március 15-i ünnepséget a 10.G osztály vállalta. Rengeteg előkészület és sok-sok gyakorlás után
nagyszerű előadással örvendeztettek meg mindannyiunkat.

A helyszűke miatt - szokás szerint - két részletben tudtunk csak részt venni ezen az alkalmon.
Mindkétszer teljes csöndben (mondhatnánk: lélegzet visszatartva) figyelt a közönség.

A produkcióban mindenki szerepelt, kívülről megtanulva a szövegeket, verseket;
hangosan (sokszor mikrofon nélkül), nagy átéléssel játszottak a szereplők.

A darab kiválasztásáért, rendezéséért, bemutatásáért és a sok erre fordított munkáért
dicséret illeti az egész osztályt, valamint
az osztályfőnököt, Tóth Klára tanárnőt ill. helyettesét, Varga Zoltán tanár urat is.

Köszönjük mindazoknak, akik segítséget nyújtottak az előadás létrejöttéhez: Szepessy István, Mészáros Martin (technikai háttér, zenei alap); Pálfi Krisztián (öregdiák, zenei háttér szerkesztése); Kormos Ágnes (varrónő, díszlet); Urszuly István (díszlet, technika); Himberger Judit (énekek); Raskó Lórántné és Kenézlői Melinda (szülők, jelmezek)

2024.03.14. 12:00 · barpeter